foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Efekt

Muzyka to nasza pasja!REPERTUAR

Nasz duet ma do zaoferowania Państwu ponad 200 starannie dobranych piosenek, które pozwolą stworzyć wspaniały nastrój w tym tak ważnym dla Was dniu. Tych ponad 200 piosenek jest repertuarem kompletowanym przez ponad 14 lat! Gramy tylko przeboje. Piosenki które usłyszysz na pewno świetnie znasz z radia lub telewizji, są tu lata '70 '80 '90 oraz hity z ostatnich dni. Chociaż regularnie dodajemy jakieś nowe przeboje do naszej listy to gramy również typowo weselne kawałki jak "Szła dzieweczka do laseczka", "Sokoły" czy "Jesteś szalona". Jednym zdaniem, znajdą u nas coś dla siebie wszyscy, bez względu na to ile mają lat. W repertuarze bowiem jest właśnie zawarty nasz przepis na sukces.

 

WAŻNE!
Przerwy między blokami piosenek trwają 8 minut, a w każdym bloku gramy minimum 5 piosenek.

Gwarantujemy, że goście będą zachwyceni.

Para Młoda może wybrać sobie dowolną piosenkę na pierwszy taniec. Nawet spoza naszego repertuaru!

 

PROWADZENIE IMPREZY

Zapewniamy profesjonalne prowadzenie całej imprezy. W przypadku wesela witamy Parę Młodą i gości, rozpoczynamy pierwszym tańcem, następnie zachęcamy do tańca, prowadzimy konkursy i zabawy. Prowadzimy oczepiny, podziękowanie dla rodziców. Żegnamy gości. W przypadku imprezy plenerowej, zapowiadamy konkursy, reklamujemy sponsorów (jeśli brak konferansjera), zachęcamy do zabawy. Wszystko zgodnie z upodobaniem zamawiającego. Służymy radą, lecz trzymamy się zasady "nic na siłę". To Ty płacisz i to Ty właśnie możesz wymagać.

 W repertuarze mamy mnóstwo ciekawych i śmiesznych zabaw, jednak prowadzimy tylko te z nich, które wybiorą sobie organizatorzy.

 

 ENGLISH WEDDING

 If your fiancé comes from England we can carry out your wedding in English. We will translate everything so that everyone can join in with the festivities and are able to understand. We offer this service free of charge so please ask us for further information.

 

OSIĄGNIĘCIA

Na dowód tego, że znamy się na tym co robimy możemy pochwalić się już np. występem w Drodze do Gwiazd (program telewizyjny emitowany w TVN) gdzie zostaliśmy wybrani spośród 6000 innych muzyków!

Byliśmy także zespołem rozgrzewającym publiczność (tak zwanym supportem) dla takich gwiazd jak Kombi, Bajm, Mietek Szcześniak, Stachursky czy Golec uOrkiestra.
Obsłużyliśmy już swoją muzyką mnóstwo imprez, i choć zabrzmi to może dość nieprawdopodobnie to naprawdę w naszej 17-letniej karierze do tej pory WSZYSCY klienci byli zadowoleni.

 

PONADTO

Do swojej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie. Zasady 8 minut miedzy blokami muzycznymi trzymamy się twardo, odstępstwem są jedynie ciepłe posiłki i zabawy czy inne atrakcje jak np. tort. To co najczęściej słyszymy po weselu to "świetny wokal", "świetny repertuar", ale także właśnie "profesjonalizm w pracy". W odróżnieniu od wielu zespołów my lubimy to co robimy i dlatego podchodzimy do swojej pracy z pasją, każde wesele traktujemy jak indywidualne wyzwanie.